| Cable Clip/Clamp Style | Snapper Hose Clip |
| Maximum Bundle Diameter | 12.3mm |
| Material | Polyacetal |
| Colour | Natural |
| Length | 23mm |
| Width | 6.0 mm |
| Dimensions [L x W (x D)] | 23.0 x 6.0mm |
| Dimensions [L x W x D] | 23.0 x 6.0mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.