| Cable Clip/Clamp Style | Retaining Clip |
| Affixing Method | Screw |
| Material | PVC |
| Colour | Black |
| Length | 29mm |
| Width | 23.8 mm |
| Depth | 3.2mm |
| Dimensions [L x W x D] | 29 x 23.8 x 3.2mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.