| Cable Clip/Clamp Style | Cable Clip |
| Maximum Bundle Diameter | 15mm |
| Affixing Method | Screw |
| Material | Polyacetal |
| Colour | Black |
| Length | 25mm |
| Width | 15 mm |
| Dimensions [L x W (x D)] | 25 x 15mm |
| Dimensions [L x W x D] | 25 x 15mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.