| Affixing Method | Self Laminating |
| Legend | 0 → 9 |
| Minimum Cable Diameter | 9.1mm |
| Maximum Cable Diameter | 18.1mm |
| Colour | Clear, White |
| Quantity | 100 |
| Printable | No |
| Material | Vinyl |
| Series | RiteOn |
| Cable Diameter Range | 9.1 → 18.1mm |
| Resistant To | Fluids |
| Kit or Accessory Type | Filled Dispenser |
| Kit Includes | Cable Markers, R0203 Cable Marker Dispenser |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.