| Number of Inputs | 3 |
| Mounting Style | DIN Rail |
| Probe Voltage | 24V |
| Supply Voltage | 110 V |
| Overall Length | 49.4mm |
| Output Type | Relay |
| Series | 61F-GP-N |
| Input Type | Voltage |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.